Eshop
Facebook YouTube
Úvod Co je winesave Návod k použití Limited Selection FAQ Názory odborníků Místa prodeje Kontakt

winesave®PRO Limited Selection

Nejlepší možné řešení pro uchovávání otevřených lahví vína.

Ve spolupráci s odborníky na víno, sommeliéry a dovozci vína budeme pravidelně připravovat limitované edice výběru dvou lahví vína stejné odrůdy popř. cuvée stejných odrůd a stejného ročníku, ale z rozdílných vinařských oblastí z celého světa

Vybraná vína budou součástí speciálního dárkového balení, jehož součástí bude winesave®PRO společně se speciálními skleněnými uzávěry na otevřené láhve vína.

winesave®PRO Limited Selection je určena milovníkům vína, kteří se chtějí vzdělávat a porovnávat nuance jedinečných vín z různých oblastí světa. Můžete si nalít sklenku vybraných vín k porovnání, nebo si můžete vybraná vína ideálně napárovat k Vašim oblíbeným pokrmům, tak jak Vám to bude vyhovovat.

Pro konzumenty vína to znamená, že si mohou svou otevřenou lahev vína vychutnávat v libovolně malém množství po jednotlivých sklenicích. Již nikdy nebudete nuceni vyhodit otevřené víno kvůli jeho zoxidování ani nebudete muset dopíjet celou lahev, jestliže jste ji již otevřeli.

Díky aplikaci winesave®PRO můžete vybraná vína ochutnávat a porovnávat po dobu několika týdnu aniž byste byli omezeni strachem, že Vám víno zoxiduje a Vy ho budete muset vylít.

Místa prodeje

Najděte prodejce winesave ve svém okolí

Video ukázka

Podívejte se na winesave v akci

Kontaktujte nás

Pro kontakt klikněte na odkaz níže