Eshop
Facebook YouTube
Úvod Co je winesave Návod k použití Limited Selection FAQ Názory odborníků Místa prodeje Kontakt

Názory odborníků na víno

Nejlepší možné řešení pro uchovávání otevřených lahví vína.

Vinařství E.Guigal, Philippe GUIGAL, Enolog a ředitel vinařství E.GUIGAL. Vinařství, které v porovnání s ostatními výrobci vína obdrželo nejvíce 100bodových hodnocení od Robert Parker.

Philippe Guigal testoval winesave® na svém panství Chateau D’Ampuis během těhotenství své ženy Evy. Výsledkem účinku winesave® byl natolik překvapen, že poskytl svůj komentář „winesave skutečně funguje perfektně pro otevřené lahve vína“ a winesave® se stal součástí oficiálních ochutnávek vinařství E.GUIGAL v rámci Chateau D’Ampuis. Philippe Guigal pokračuje v tradici svého otce, což je produkce jedinečných vín oblasti Côte-Rôtie, především jejich legendárních La Landonne, La Mouline a La Turque, která patří mezi jedna z nejvyhledávanějších vín v dnešním světě.

Nyní je k dispozici nový a velice jednoduchý produkt, který se pro uchovávání vína v otevřené láhvi zdá být mnohem účinnější než jeho předchůdci. Zjistila jsem na delikátních starých červených burgundských vínech, že je to velmi účinné uchování vína na dobu delší než jeden týden.

Jancis Robinson držitelka Řádu britského impéria, Master of Wine, dopisovatelka časopisu Financial Times.

Použil jsem winesave® za posledních pár týdnů na mnoha lahví a zjistil jsem, že je tento přípravek je pro mě nepostradatelný. Je to nesmírně užitečný nástroj pro všechny milovníky vína a budu rozhodně nadále používat a doporučovat kdykoliv to bude možné.

Sam Kim, společnost Sam Kim Consulting, publicista, Mezinárodní porotce vína Nový Zéland

Jedno vyzkoušení účinků winesave® na víno mě přesvědčilo. Je to skvělé mít cenově dostupný domácí přípravek winesave®, který skutečně funguje a udržuje víno ve skvělé kondici na hodně dlouhou dobu. Jsem si jistý, že winesave® bude nezbytnost pro každého milovníka vína.

Dawn Davies, Hlavní Sommelier, Selfridges UK

Koncem listopadu jsem na ochutnání otevřel láhev jedinečného Hunter Shiraz a ihned poté aplikoval winesave® a uzavřel. O 2,5 měsíce později když jsem víno opět otevřel bylo svěží jako kopretina.

Ben Edwards, Prezident Sommeliers Australia, Sommelier, Editor australského průvodce vín.

Konečně efektivní způsob na uchování vína, který opravdu funguje! Ten se nazývá "winesave". Dělal jsem několik testů s víny Grand Cru aj. a protože se jedná o Argon, který si sedne na hladinu vína, tak jsem až 10 dní neměl problém s uchováním vína

Greg Melick, Vinař a mezinárodní porotce vína.

Místa prodeje

Najděte prodejce winesave ve svém okolí

Video ukázka

Podívejte se na winesave v akci

Kontaktujte nás

Pro kontakt klikněte na odkaz níže